קק"ל למען הקהילה

hu

קק"ל למען הקהילה הינו מיזם התנדבות שמטרתו לשפר ולשדרג את מבני הפעילות של אוכלוסיות שונות ברחבי הארץ, ובכך לאפשר להן רווחה ופעילות פנאי קהילתית לאורך כל השנה


פעולות המתנדבים כוללות, בין היתר, צביעה חיצונית של המבנים, טיפוח הגינות החיצוניות, הקמת פינות ישיבה, ספסלים וריהוט חוץ, בניית גדרות חדשות, התקנת מערכות השקיה אוטומטיות ועוד.

המתנדבים שמבצעים את הפרויקטים מייצגים את כלל החברה הישראלית ובהם נציגי הרשויות המקומיות שבהן מתקיימים הפרויקטים, ארגוני מתנדבים, חניכי מכינות קדם-צבאיות, חניכי תנועות וארגוני הנוער, ומשתתפי חוגי הסיירות של קק"ל. לצידם, בכל הפעילויות נמצאים עובדי קק"ל מהמטה והשטח, וכן חברי דירקטוריון והנהלת קק"ל.

יו"ר קק"ל דניאל עטר: "קרן קימת לישראל רואה בתרומה לקהילה ערך עליון, והחליטה לרכז מאמץ ולהוביל פעילות משמעותית ותורמת, שתשפיע באופן מהותי לטובה על קהילות רבות, בכל רחבי הארץ, לאורך זמן. קק״ל מקדמת את החזון הציוני בכל פעולותיה. קידום אורח חיים קהילתי למען התושבים הוא זכות וכבוד רב. אין סיבה שהקהילות בפריפריה לא יזכו לרמת שירותים ותשתיות גבוהה ומוקפדת, מה שיקל על קידום וקיום פעילויות הוואי ופנאי לכולם״.