שלושה ימי ניקיון: קק"ל מזמינה את הציבור לפעילויות ניקיון הסביבה ושמירה על היערות ברחבי הארץ


יום חמישי, אוקטובר 21, 2021 11:00
קרן קימת לישראל מזמינה את הציבור הרחב לקחת חלק בניקיון שביל או דרך יער, לצד פעילות חווייתית בנושא איכות הסביבה. הפעילויות יתקיימו ב-27-29 באוקטובר ביערות קק"ל.

קרן קימת לישראל מזמינה את הציבור לשלושה ימים של פעילויות המתמקדות בשמירה על הסביבה וניקיון היערות ברחבי הארץ. הציבור מוזמן לקחת חלק בשמירה על הסביבה, ניקיון שביל או דרך יער, לצד פעילות חווייתית ומעשירה בנושא איכות הסביבה.

הפעילויות יתקיימו בימים רביעי עד שישי, 27-29 באוקטובר, ביערות קק"ל ברחבי הארץ והן יכללו סדנאות בנושא סביבה, יער ופסולת על ידי מדריכי קק"ל, משחקי תיאטרון וליצנות, מפגשים עם דמויות צבעוניות לגילוי והערכה של הטבע העירוני, הפעלה של "גנרטור אנושי" על ידי דיווש, אפליקציית ניווט הכוללת שאלות בנושא אשפה ועוד.

הפעילויות מתאימות לציבור הרחב וכן לקבוצות ייעודיות של מתנדבים ממקומות עבודה מאורגנים וממוסדות חינוך וקהילות. המשתתפים יקבלו שקיות, כפפות וחולצות.

לאה פדידה, מנהלת אגף קשרי ציבור בקק"ל: ״הנחלת חשיבות השמירה על הסביבה, בייחוד ביערות ובשטחי הטבע הפתוחים, היא אחת המטרות הבסיסיות של קרן קימת לישראל. בשבוע שבו מתקיים מצעד האקלים אנו נקיים פעילות ניקיון וסביבה שתכלול פעילויות במוקדים רבים ברחבי הארץ, שמטרתן לנקות את ארצנו היקרה וכן לחנך את דור העתיד על הסכנות לבעלי החיים מזריקת פסולת. אנחנו מזמינים את הציבור הרחב להפשיל שרוולים ולקחת חלק בחוויה המיוחדת הזו יחד איתנו".


פרטים על הפעילות במוקד קו ליער: 1-800-350-550