אודות המרכז

מרכז שדה ויער נס הרים של קק"ל שוכן בלב יער ירוק המשתרע על כ-143 דונם. המתחם מאובטח, שמור ומגודר ונמצא בסמוך ליישוב נס הרים, מרחק נסיעה קצרה מירושלים
 

 
הסביבה הירוקה והפורחת והשקט והשלווה שמשרה היער הופכים את מרכז השדה נס הרים לפינת חמד עם אופי משלה מקום של אווירה אחרת, שמזמין אתכם "לצאת מהקופסה" ולהתרחק מרעשי העיר לסביבה שונה, אחרת ומיוחדת.
 
המרכז מעניק לשוהים בו סיורים, תכניות חינוכיות והפעלות, המדגישים בסגנון חווייתי ומהנה ערכים של לאום, טבע, סביבה ומורשת, ומשמש כבסיס יציאה מעולה לסיורים בסביבה ולהיכרות עם האזור.
 
במתחם ישנן "כיתות יער" פתוחות, המעניקות הזדמנות להתכנסות נוחה ומוצלת בין עצי היער. כמו כן, אפשר לשהות בבקתות עץ או להקים אוהל ללינת לילה ב"משטחי הגיחה" ולבלות את הלילה בלינת שטח ופעילות מחנאית.
 
במתחם יש מרכז השתלמויות חדיש ומרווח, המתאים להתכנסות של עובדים, קבוצות, ועדי עובדים וקבוצות אחרות המבקשות לערוך כנסים וסדנאות בסביבה שקטה ומבודדת בלב היער. בנוסף, לרשות השוהים במרכז השדה עומדים בית כנסת עם ספר תורה, אינטרנט אלחוטי וחדר אוכל מרווח, ממוזג וכשר, שבו אפשר להזמין ארוחות בתיאום מראש.
 
כמו כן, במסגרת שיפוץ ושיפוץ מרכז השדה נוספו מדשאות, משחקי ריצפה, מתקני כושר, פינות ישיבה חדשות ועוד, ובקרוב תוקם במרכז השדה חממה חינוכית – חממה שתאפשר פעילות חינוכית לכלל אוכלוסיות האורחים במחנה.

מתחם הפעילות החינוכית במרכז השדה משודרג ומורחב בימים אלו ומאפשר לאוכלוסיות השונות פעילויות חינוך מגוונות ברחבי המרכז, פעילויות גיבוש ו – ODT.
ליצירת קשר ולתיאום ביקור לפי המרחב המתאים:
  סניף טלפון אתר אי-מייל
מרכז שדה ויער נס הרים 02-5330350 yehiamg@kkl.org.il
מדור חינוך מרחב צפון, שושי ראובני-לוי 04-8470367 shoshir@kkl.org.il
מדור חינוך מרחב מרכז, בר שוקרון 02-6583310 bars@kkl.org.il
מדור חינוך מרחב דרום, כנרת ישורון 08-9986188 kinerety@kkl.org.il
מחלקת חו"ל, מלכה ברקאי 02-6583530 malcab@kkl.org.il