עובדי קק"ל מתגייסים למען סלעית וייץ

מאות תושבים, עובדי קק"ל, חברים, בני משפחה ואורחים הגיעו אתמול לאירוע ההתרמה הגדול לטובת סלעית וייץ שהוביל ארגון העובדים הארצי של קק"ל

סלעית, אחייניתו של מנהל מרחב דרום בקק"ל דני גיגי, אם צעירה שעברה שבץ מוחי ארבעה חודשים לאחר שילדה את בתה הבכורה וכעת היא נזקקת לטיפול ושיקום ארוך ויקר.

האירוע התקיים בשדרות ביוזמת יו"ר ארגון העובדים הארצי של קק"ל ישראל גולדשטיין ובנוכחות ראש העיר אלון דוידי.

זכי צברי מופיע באירוע ההתרמה למען סלעית וייץ. צילום: איציק פלצ'י, קק"ל
זכי צברי מופיע באירוע ההתרמה למען סלעית וייץ. צילום: איציק פלצ'י, קק"ל

במהלך הערב הופיעו עשרות זמרים מרחבי הארץ, ביניהם קובי אוז, צליל שקורי ועוד. כל ההכנסות מהערב יועדו לתרומה למען סלעית ומשפחתה.

יו"ר ארגון העובדים הארצי של קק"ל ישראל גולדשטיין אמר למשתתפי האירוע כי , "הגענו לשדרות יחד עם רבים מעובדי קק"ל בכדי לחזק את משפחתה של סלעית שלקתה בשבץ נדיר ולהתפלל למענה לרפואה שלמה. אני גאה לעמוד בראש ארגון עובדים חברתי אמיתי, גאה בעובדי קק"ל שפעם אחר פעם מוכיחים כמה ענק הוא לבם, עובדים שפותחים את לבם וכיסם ברגישות למען אלה שנזקקים, מה שאינו מובן מאליו".

יו"ר ארגון העובדים הארצי של קק"ל ישראל גולדשטיין נושא דברים באירוע.
יו"ר ארגון העובדים הארצי של קק"ל ישראל גולדשטיין נושא דברים באירוע.
צילום: איציק פלאצ'י, קק"ל

דודה של סלעית ומנהל מרחב דרום בקק"ל דניאל גיגי, כתב למחרת האירוע את הדברים הנרגשים הבאים לעמיתיו לעבודה בקק"ל:

"בערב המיוחד, המדהים, והמרגש שאורגן תוך ימים ספורים גוייסה תרומה כספית ורוחנית לסלעית ולמשפחה. האירוע בהשתתפות שלל האמנים המתנדבים גרף מחמאות רבות מכל הנוכחים. אני מודה מקרב לב לחברי ארגון העובדים ולכל עובדי קק"ל שתרמו למען סלעית בנדיבות ובאהבה. בשמי ובשם הוריה, בעלה ובתה התינוקת של סלעית אנו מברכים אתכם ומייחלים שתהיו תמיד בצד הנותן".

לכתבות נוספות בחדשות קק"ל