"עושים באזז לסביבה"

 
יו"ר קק"ל יפעת עובדיה לוסקי: "חודשי הקיץ זו הזדמנות נהדרת לשלב טיול עם ערכים והיסטוריה יהודית ענפה. אנחנו בקרן קימת לישראל מזמינים את הציבור הרחב מצפון ועד דרום, לבוא לרשויות המקומיות ולמועצות האזוריות ברחבי הארץ וליהנות ממגוון האירועים שלנו. במסגרת האירועים מתחברים לארץ שלנו דרך למידה על שמירה על הסביבה, קיימות וחשיבות היערות בישראל".

קק"ל מזמינה את הציבור ומקיימת בכ-50 רשויות מקומיות ומועצות אזוריות את אירוע עושים באזז לסביבה במטרה לקדם את נושא הקיימות והשמירה על הסביבה וחשיבות היערות בישראל. הפעילות תכלול הצגת ילדים חדשה ומקורית על הדבורה מאיה: הצגה קצבית, מרגשת ושמחה המספרת על מערכת היחסים שבין בני האדם לדבורים וליערות ע"י הנגשת תכנים חינוכיים בצורה מהנה וקולחת. בנוסף מתקיימות סדנאות בתחום של מחזור ואקולוגיה, כגון: 

 1. הקומיקס הראשון שלי: פעילות ציור בחוברת אקולוגית בה כל ילד יוכל לעצב את הקומיקס הראשון שלו שיעוצב בהתאמה לערכי קק"ל – שמירה על יערות ישראל.
 2. פעילות מחזור: פעילות בה יוכלו הילדים לעצב את העציץ האישי שלהם באמצעות כלי קיבול שיביאו איתם מהבית או באמצעות עציץ קטן שיקבלו מאיתנו.
 3. הפעלת בועות סבון: פעילות בועות סבון מהנה וצבעונית, בה יוכלו הילדים להנות ולהתנסות מהפרחת בועות סבון צבעוניות. הפעילות כוללת מפעיל וחומרים.
  • *ההפנינג ילווה במוזיקה לאורכו.
   ** משך זמן הפעילות עד 4 ש'.
   ***לפרטים נוספים יש להתעדכן באתר הרשות המקומית.
   ****להרשמה ומידע נוסף לחצו כאן

  להלן רשימת הרשויות הזוכות ופירוט מועדי הפעילויות