אפשרויות תרומה והוקרה

מאז היווסדה ב-1901 פועלת קק"ל לשימורה ולפיתוחה של ישראל וליצירת סביבה ירוקה ומטופחת לרווחת תושביה ומבקריה. תרומתם המתמדת של ידידיה בארץ ובעולם מסייעת לקק"ל בקידום מפעלים רבים בתחום הייעור, המים והקרקע. עד היום נטעה קק"ל למעלה מ-240 מליון עצים ברחבי הארץ

אנו מזמינים אתכם להצטרף ולסייע בפיתוח הארץ וטיפוחה, במגוון האפשרויות המוצעות:

נטיעת עצים עם תעודה - הזמנה מקוונת

הנכם מוזמנים לטעת עצים ביערות ישראל באופן מקוון ולקבל בתמורה תעודה עם הקדשה אישית לכם או ליקיריכם. אם תהיו מעוניינים בכך, התעודה תישלח למי שהנטיעה מוקדשת לו. כמו כן, אתם מוזמנים להוסיף תמונה אישית שתודפס ע"ג התעודה.

תעודת עץ באופן מקוון יש להזמין באתר הנטיעות "הקלק וטע".
לאתר "הקלק וטע"

רישום בספרי הכבוד ובספר הזהב

למידע מפורט על ספרי הכבוד וספר הזהב

לרישום בספרי הכבוד ניתן לפנות אלינו לפי הפרטים הבאים:
טל: 02-6583825
דוא"ל: irisl@kkl.org.il

הקדשת יער, חורש או חורשה

הקדשת חורשות, חורשים ויערות באתרי קק"ל בכל רחבי הארץ, היא דרך נוספת להוקיר אנשים ולסייע בטיפוח הארץ. קק"ל חונכת חורשות, חורשים ופרויקטים בטקס מכובד ומרשים בתיאום מלא עם התורמים. הקדשת חורשה, חורש או יער מזכה את התורמים בשלט הקדשה במרכז ההוקרה ביער הרלוונטי. התרומה נרשמת גם בספרי הכבוד של קק"ל.

פרטי יצירת קשר עם משרדינו בתל אביב:

רח' צבי הרמן שפירא 11, טל': 03-5261120, דוא"ל: Yuvali@kkl.org.il

הקמת פינות מרגוע ומצפורים

קק"ל מפתחת ביערותיה לרווחת הציבור אתרי נופש ובהם פינות מרגוע, חניוני נופש ומצפורים, רובם עם נגישות לנכים. בהקמת פרוייקט מסוג זה צוות קק"ל מתכנן יחד עם התורמים את מרכיבי הפרוייקט - מיקום, הצבת ספסלי פיקניק, שילוט ההוקרה ועוד.

כל מרכיב באתר נבחן לגופו, בהתאם לתנאי השטח, החלטת האדריכל המתכנן וגובה התרומה (לתשומת לבכם: כל המחירים הנקובים להלן הם עבור תושבי ישראל בלבד).

פרטי יצירת קשר עם משרדינו בתל אביב:

רח' צבי הרמן שפירא 11, טל': 03-5261120, דוא"ל: Yuvali@kkl.org.il

תרומה לפעילות קק"ל במגווון תחומים

עשייתה של קק"ל מגוונת והיא פועלת ברחבי ישראל למען המדינה וכלל תושביה בתחומים רבים: טיפוח מפעל הייעור והכשרת היערות, הפארקים והשטחים הפתוחים כאתרי בילוי ונופש לרווחת כלל הציבור, תכנון, בנייה וטיפוח הסביבה, תוך שימור הריאות הירוקות, המורשת וערכי הטבע, הכשרת קרקע להתיישבות ולחקלאות, מחקר ופיתוח חקלאי, סיוע למשק המים, חיזוק החינוך הבלתי פורמאלי, סיוע לתושבי הפריפריה ועוד.

אתם מוזמנים להיות שותפיה של קק"ל בפיתוח הארץ ולתרום לפי תחומי העשייה החשובים לכם. כל תרומה תזכה אתכם בתעודה מקוונת ומרגשת שניתן להוסיף עליה תמונה אישית. התעודה תישלח בדוא"ל אליכם או אל כתובת אחרת לפי בקשתכם.