תחרות צילום בתאריכים 2-3.10.23

קרדיט דימויים AI רועי שכנאי
לתשומת לבכם: בעקבות המצב הביטחוני נדחתה תחרות חביב הקהל בין התמונות שעלו לגמר תחרות הצילום של הצפרתון. אנו נעדכן כאן, בהתאם להתפתחויות
(עודכן בתאריך 8.10.2023)
בצער רב התבשרנו על הרצחו של תומר שפירר, בנו בכורו של הצלם יורם שפירר - מעמודי התווך של תחרות הצילום של צפרתון קק"ל מיום הווסדה. ב-7.10.23 נסע תומר לאימון אופניים באזור בארי, לקראת תחרות Epic ישראל, ונרצח ע"י מחבלי חמאס. תומר השאיר אחריו אישה ושני ילדים קטנים, הורים ואחים. תהא נשמתו צרורה בצרור החיים
(עודכן בתאריך 10.10.2023)

ניתן לצלם תמונות בכל רחבי ישראל החל מיום 2.10.2023 בחצות ועד ליום 3.10.2023 בשעה 23:59

קק"ל מזמינה את כולם - חובבים ומקצוענים לתחרות צילום מרתקת ונושאת פרסים!


סלפי עם שלדג? סטורי עם חסידה? קק"ל יוצאת לחפש את הצילום הזוכה של הצפרתון השישי 2023.

בשנים האחרונות, עוד ועוד אנשים מגלים את תחום צילום הציפורים, שהוא אחד מהתחומים המאתגרים ביותר לצילום. הציפורים המרהיבות ביופיין חמקמקות, מסתתרות ונעות במהירות גדולה, ככל שהאתגר לצלם אותן גדול, כך גדל גם הסיפוק בהפקת תמונה מנצחת של ציפור. בואו ללכוד רגעי טבע נדירים וייחודיים בתחרות הצילום של צפרתון קק"ל #6, שתפסה את מקומה כאחת מתחרויות צילום הטבע החשובות בישראל. הצלמים יידרשו לצלם תמונה מנצחת של ציפור בתוך מסגרת זמן של 48 שעות מוגדרות מראש.

השנה אנו פותחים ארבע קטגוריות לצילום:

צילום ציפורים:
1. צילומי נוער וילדים.
2. צלמים חובבים.
3. צלמים עם ציוד מקצועי.

משבר האקלים:
4. צילומי סמארטפון בנושא בתי הגידול המגוונים של ציפורי ישראל.
אנו רואים את השפעת משבר האקלים על בתי הגידול והמגוון הביולוגי של בעלי החיים ככל והציפורים בפרט. תמונות בקטגוריה זו, יוכלו לעסוק בכל מה שקשור לבתי גידול רגילים, מגוונים או ייחודיים של ציפורים.
מחכים לתמונות יצירתיות.

התחרות נערכת בשיתוף אגודת צלמי הטבע בישראל, השותפה גם לשיפוט התמונות.

המקומות הראשון, השני והשלישי בכל אחת מהקטגוריות יזכו בפרסים. התמונות הטובות ביותר יוצגו בתערוכה שתוצג בשיתוף עם ארכיון הצילומים של קק"ל, במרכז המבקרים באגמון החולה.

התמונות שייבחרו לתערוכה ישתתפו גם בתחרות מקוונת באמצעות שיפוט הקהל באתר קק"ל, שבה תיבחר התמונה האהובה ביותר על הקהל הרחב. הצלם או הצלמת שינצחו בתחרות "חביב הקהל" יזכו בפרס יקר ערך.

תחרות חביב הקהל תתקיים בין התמונות שיעלו אליה בתאריכים:  9-19.10.23.

חלוקת פרסי הזוכים בתחרות הצילום תתקיים בשילוב עם סיום מרוץ מרתון הצפרות הארצי של קק"ל באגמון החולה ביום שישי ה-20.10.23

לתקנון תחרות הצילום לחצו כאן

להרשמה לתחרות לחצו כאן