על ההתנדבות בקק"ל

דואגים לסביבה? רוצים לשמור על השטחים הפתוחים בישראל? מעוניינים לסייע בהנחלת ערכים בקרב הציבור? קק''ל מזמינה אתכם להצטרף למיזמי התנדבות ברחבי הארץ, לקחת חלק בציונות ירוקה ולהשפיע.

על ההתנדבות בקק"ל

קק"ל מזמינה את הציבור לסייע לה בעשיית ציונות ירוקה, להצטרף למפעל התנדבות בתחומי פעילות מגוונים ברחבי הארץ, ולקחת חלק בתרומתה למדינה.

קק"ל מציעה שתי מסגרות להתנדבות: התנדבות במסגרת קבועה לאורך כל השנה והתנדבות ביוזמות התנדבות מזדמנות.

בין המשימות תוכלו לסייר ביער ולדווח על מפגעים, ללוות קבוצות ביער, לרכוב כסיירי אופניים, להדריך סיורים, לשקם ולבנות טרסות, להפעיל תחנת מידע, להצטרף לאחת מקבוצות נאמני היערות הקהילתיים שלנו, ואפילו להפשיל שרוולים ולהרבות צמחים במשתלה. בנוסף, יש אפשרות להתנדב גם בעבודות משרדיות שונות בארכיוני קק"ל.

מתנדבת בפעילות גיזום. צילום: גידי בשן

המתנדבים הקבועים יקבלו הדרכה שתכלול הסבר על פעילות הארגון והכשרה מקצועית רלוונטית למשימה שיבחרו לבצע. בנוסף, כל מתנדב יקבל כובע, חולצה וכרטיס מתנדב, ויבוטח על ידי הביטוח הלאומי באמצעות משרד העבודה והרווחה.

נשים וגברים מגיל 16 ומעלה שנושאי איכות הסביבה קרובים ללבם מוזמנים להתנדב. ילדים בכל גיל יכולים להצטרף להורים בכל פעילות התנדבות.

יש לכם כישורים מיוחדים או רעיון לקידום מיזם חדש? קק"ל פתוחה להצעות חדשות להתנדבות. אנא צרו עימנו קשר בדוא"ל: mitnadvim@kkl.org.il

למידע מפורט על אפשרויות ההתנדבות »

יצירת קשר לגבי התנדבות בקק"ל

לבירורים ולקבלת פרטים נוספים

יעל בנין , דוא"ל: mitnadvim@kkl.org.il
או למוקד פניות הציבור של קק"ל: 1-800-250-250