אירוע משפחות תחרותי ומהנה עם פרס חלומי

קרדיט דימויים AI רועי שכנאי
עדכון מתאריך 29.11.2023:

בתאריך 19.11.2023 התקיימה במשרדי יחידת המדען הראשי בקק"ל הגרלת הפרס של פיתרון חידת צפרתון קק"ל ה-6 בשנת 2023 - כרטיס טיסה לספארי של 2 הורים ושני ילדים.
 
ההגרלה התקיימה בהשתתפות רו"ח עוזי עזר מבקר קק"ל, עו"ד אופיר עיני יועמ"ש יחידת מדען ראשי, ירון צ'רקה צפר ראשי, סבין לוי רכזת התקשרויות וד"ר דורון מרקל מנהל יחידת המדען הראשי.

בהגרלה זכתה משפחת קליין מהוד השרון.
מזל טוב!

רוצים לזכות בטיסה לאפריקה עם כל המשפחה? כל הפרטים בפנים

חוויה נושאת פרסים לכל המשפחה הכוללת מסע, כתב חידה והפעלות

קמים מהספה ויוצאים לביקור מסעיר בטבע –  בסיום מסע ההרפתקאות, ופתירת כתב החידה תיכנס המשפחה להגרלת "פרס חלומי": טיסה לאפריקה לשני מבוגרים ושני ילדים.

בואו ללמוד ולחוות על סוגי ציפורים נודדות, תוואי הנדידה, סודות נדידת הציפורים, ממה ניזונות הציפורים, חשיבות הנוצות ועוד.

אירוע המשפחות, שכולו חגיגה עם התופעה המסחררת של נדידת הציפורים הענקית, יתקיים  לאורך ארבעה ימים בין התאריכים 2-5 באוקטובר 2023, במהלך חול המועד סוכות, בשלוש נקודות לאורכה של המדינה בו זמנית, בכל יום בין השעות 09:00-15:00, במקומות:


*ייתכנו שינויים - יש להתעדכן באתר קק"ל ובפרסומים במרשתת.
*הפעילות חינמית ואין צורך ברישום מראש.

מהלך התחרות:

1. בכל נקודה יחכה צוות של צפרים למשפחות אשר יזניקו את המשפחות להרפתקה בעקבות מסע הנדידה של עיט החורש.

2. כל משפחה תקבל חוברת על מסע ההרפתקאות של קְלַנְגָה – עיט החורש. הסיפור יוביל את המשפחה לטיול קצר, במהלכו גם יקראו ויספרו את הסיפור לילדים וגם יתנסו במשימות חוויתיות המובילות לפתרון כתב חידה.

3. המשימות ילמדו את המשפחות על סוגי ציפורים נודדות, תוואי הנדידה, סודות נדידת הציפורים, ממה ניזונות הציפורים, חשיבות הנוצות ועוד.

4. בסוף המשימות תידרש כל משפחה לשלוח את פתרון כתב החידה ותיכנס להגרלה על פרס חלומי - טיסה לאפריקה למשפחה של זוג + 2 ילדים!

לחצו כאן לצפייה בתקנון התחרות