שגריר יפן בישראל נטע עץ המסמל תקווה ושלום

בימים שמדינת ישראל חווה בדידות בזירה הבינלאומית קיימה קק"ל טקס הוקרה מרגש לשגריר יפן בישראל- מר מיצושימה קויקי, שפועל נמרצות להביא את מדינתו הרחוקה להכיר בזכות של ישראל להגן על עצמה וביוזמת קק"ל נטע היום עץ באדמת הארץ.

שגריר יפן בישראל, מר מיצושימה קויקי, מסיים החודש את שירותו בישראל, וביוזמת קק"ל, התקיים היום טקס הוקרה מרגש, בו נטע השגריר עץ זית ועץ השקד ביער בן שמן, ביחד עם יו"ר קק"ל יפעת עובדיה לוסקי, לציון האחווה והידידות בין המדינות.
 
בטקס הוצב שלט הוקרה והוענקה תעודה לציון פועלה של שגרירות יפן והעומד בראשה בשנים האחרונות. שגרירות יפן בישראל עומדת איתן לצד ישראל ופועלת רבות מול פורומים שונים בעולם על מנת לחזק את עמדתה של ישראל וצדקת דרכה.

יפעת עובדיה לוסקי, יו"ר קק"ל: "אני מקדמת בברכה את שגריר יפן בישראל, שנטע היום עץ המסמל תקווה ושלום באדמת ישראל. אנו מודים מעומק הלב לעם ולממשלה היפנית על תמיכתה בישראל בימיה הקשים, ימי המלחמה. השגריר קוויקי פעל רבות לאורך שנות כהונתו  לחיזוק היחסים והקשרים החמים בין המדינות, ועל כך תודתנו מעומק הלב".

מר מיצושימה קויקי, שגריר יפן בישראל: ״העצים שאנחנו נוטעים כאן היום יישארו כאן באדמת ישראל, ואנחנו כל כך נרגשים לדמיין שהעצים האלה הולכים להכות שורשים, לפרוח ולשמור על היער ועל אזרחי ישראל ולהפוך לסמל לידידות הולכת וגוברת בין ישראל ויפן״.