כנסים ושיתופי פעולה בחו"ל
 • ועידת האו"ם ה-27 לשינוי האקלים בשארם א-שייח UNFCCC, נובמבר 2022

  כחלק מהמשלחת הישראלית הרשמית לכנס, אנשי המקצוע של קרן קימת לישראל יציגו טכנולוגיות מתקדמות שפיתחה ומחקר מקיף בנושאי ייעור, מאגרי מים וחקלאות כחלק מפעילותה הענפה לטיפול במשבר האקלים.
  מידע נוסף
 • פורום האו"ם ללחימה במדבור (UNCCD) - ספטמבר 2019

  נציגי אגף הייעור של קק"ל קיימו בפורום מפגשים עם נציגי המדינות האחרות שלקחו חלק בפורום, קידמו שיתוף פעולה בינלאומי והעלו את המודעות לפועלו של הארגון בקרב מדינות, גופים מקצועיים וקהילות שונות בתפוצות.
  מידע נוסף
 • ועידת הייעור העולמית ה-24 של האו"ם (COFO 24) ברומא, יולי 2018

  ארגון המזון והחקלאות של האו"ם ברומא כינס בין ה-16 ל-20 ביולי 2018 ועידת הייעור העולמית הדו שנתית (COFO- Committee on Forestry). כמידי שנה נציגי קק"ל נטלו חלק בוועידה שבה מתקיים המפגש היערני רם-הדרג הגבוה ביותר של ארגון המזון והחקלאות של האו"ם (FAO).
  מידע נוסף
 • ועידת האו"ם לשינויי אקלים COP23 בבון, נובמבר 2017

  כנס האו"ם לשינויי אקלים (UNFCCC) התמקד השנהבדרכים שיש לנקוט על מנת להקטין את פליטת גזי החממה ובשאלה כיצד ניצן למזער את הנזקים הצפויים מפליטות אלו ולהיערך לשינויי האקלים הצפויים בכדור הארץ.הינו אירוע עולמי חשוב. קק"ל הציגה בו את הישגי ה בהתמודדות עם תהליכי מידבור ובהיערכות לשינויי אקלים. ופעילותה זכתה להכרה בינלאומית ובהתעניינות מיוחדת בקרב נציגי המדינות שמתמודדות עם בעיות ואתגרים דומים.
  מידע נוסף
 • ועידת האו"ם לשינויי אקלים COP21 בפריז, דצמבר 2015

  פריז אירחה הוועידה בתאריכים 30 בנובמבר – 11 בדצמבר 2015 בהשתתפות כ-40,000 נציגים מרחבי העולם, בהם נשיאים, ראשי ממשלות ושרי איכות סביבה. הוועידה הסתיימה באימוץ ההסכם לבלימת ההתחממות הגלובלית. פעילות המשלחת המקצועית של קק"ל לוועידה זכתה להצלחה רבה.
  מידע נוסף