סביבה – כתבות
צילום: pexels
עצרו לרגע והסתכלו סביב, מה אתם רואים? כדי להמשיך ולחיות על כדור הארץ עלינו לשמור עליו, לשמור שמה שירוק וטבעי יישאר כך, ואף לטפח אותו, ומה שמהווה מפגע לטפל בו . במדור איכות הסביבה תוכלו ללמוד יותר על בעיות בסביבה, מה זה בדיוק הכדור הירוק, מה הבעיה עם פסולת ומה אפשר לעשות עמה, ומהי בנייה ירוקה. זו החובה שלנו, בואו נתחיל!
 • כתבות בנושא הכדור הירוק

  תארו לכם עולם ירוק יותר שבו אפשר למצוא פתרונות ירוקים כדי לספק את מלוא צרכינו בלי לפגוע במשאבים המידלדלים של כדור הארץ. ובכן, בזכות המודעות הגדולה לנושא הסביבתי בשנים האחרונות והטכנולוגיה המתקדמת קיימים כיום מוצרים ירוקים ה"חוסכים" משאבים טבעיים בלי לפגוע באיכות החיים שלנו. היכנסו וקראו

 • מגווון המינים

  צמחים, עצים, פרחים ובעלי חיים שונים מרכיבים את מגוון המינים בעולם. בנייה מואצת, זיהום סביבתי, מינים פולשים ועוד פוגעים בבתי הגידול הטבעיים. מה כולל מגוון המינים, מה המשמעותו שלו, וכיצד אנו יכולים לשמור עליו?

 • כתבות בנושא פסולת

  פסולת, זבל, לכלוך – תקראו לזה איך שתרצו – הם אחת הבעיות הגדולות של כדור הארץ והאנושות: מה לעזאזל עושים עם כל מה שאנחנו זורקים לפח? את הרי הזבל הרחיקו אומנם מהערים אבל הבעיה נשארה בעינה והזבל ממשיך להיערם. אנחנו פה עם תזכורת למה שאנחנו יכולים לעשות כדי לצמצם את ייצור הפסולת, הצטרפו אלינו

 • יום כדור הארץ

  ב-22 באפריל, 1970, צוין לראשונה יום כדור הארץ בהפגנות ענק ברחבי ארה"ב, בהשתתפות כ-20 מיליון אנשים. מאז מצוין יום הזה בכל שנה ב-22 באפריל. מה חשיבותו של יום כדור הארץ, מה המשמעות שלו, ולמה אנחנו צריכים שכל יום יהיה יום כדור הארץ?