תורמים לקק"ל וזוכים בהוקרה

כבר יותר מ-100 שנה קק"ל פועלת לפיתוח הארץ ולשימורה ויוצרת סביבה ירוקה לרווחת כולם. בזכות תרומתם של ידידי קק"ל בעולם ובארץ מצליחה קק"ל לקדם פרויקטים ומפעלים בתחומי המים, הקרקע והייעור

התורמים לקק"ל זוכים במזכרת ערכית ואיכותית, הנשמרת לכל החיים.

אפשרויות התרומה לקק"ל הן מגוונות ורבות:

 • נטיעת עצים

  הנכם מוזמנים לטעת עצים ביערות ישראל ולקבל בתמורה תעודת הוקרה עם הקדשה אישית לכם או ליקיריכם.

 • רישום בספרי הכבוד

  מתנה ייחודית למישהו שאתם רוצים להוקיר. אנשים רבים, חלקם מוכרים, נרשמו בספרי הכבוד של קק"ל, וליתר דיוק, למעלה מ-650 אלף, ביניהם אפילו בנימין זאב הרצל.

  מהם ספרי הכבוד של קק"ל?

  ספר הזהב
  בתחילת דרכו נועד הרישום בספר הזהב להוות בסיס לשיתוף כל שכבות העם בהגשמת יעדיה של קק"ל, שהיו בעיקר גאולת אדמות כבסיס להתיישבות עברית בארץ ישראל.
  הנרשמים בספר הזהב מקבלים תעודה ייחודית שעוצבה ב-1901, שנת ייסודה של קק"ל.

  ספר הנישואין
  זוג שעומד להינשא ישמח לקבל מתנה מרגשת כמו רישום בספר הנישואין. הרישום מתאים גם לציון יום נישואין. הנרשמים מקבלים תעודה מהודרת המעוצבת ככתובה.

  ספר הילד
  כל אירוע משמעותי בחיי הילדים יכול להירשם בספר הילד – לידה, תחילת לימודים, הישגים, ימי הולדת ועוד. הילד יקבל תעודה ייחודית שיצר האומן דניאל גולדברג.

  ספר בר/בת המצווה
  כל נער ונערה בגיל מצווה יכולים להירשם בספר בר/בת המצווה, לציון המעבר מילדות לבגרות ולחיזוק זיקתם לארץ. הנרשמים מקבלים תעודה צבעונית.

 • הקדשת יער, חורש או חורשה

  דרך נוספת להוקיר מישהו היא להקדיש לו חורשה, יער או חורש. חניכת המקום נעשית בטקס מכובד ומרשים בתיאום עם התורמים. התורמים מקבלים שלט הקדשה במקום שלו תרמו.

 • הקמת פינות מרגוע ומצפורים

  השתתפות בהקמת פינת מרגוע או מצפור לרווחת הציבור. התורמים משתתפים בתיכנון מרכיבי הפרויקט, דוגמת מיקום, מתקני משחק, מיקום ספסלי הפיקניק ועוד.

לפרטים נוספים, היכנסו לכאן»