ילדי סוסיא מבלים ביתיר

מאתגר! חניכי הקייטנה משתתפים בפעילות ODT. צילום: לינור שאוליאן
מאתגר! חניכי הקייטנה משתתפים בפעילות ODT. צילום: לינור שאוליאן
מאת: לינור שאוליאן
12.7.2018

כיף בחופש הגדול! ילדי קייטנת סוסיא הגיעו ליום חוויתי ומהנה במיוחד במרכז השדה יתיר. הם זכו להשתתף בפעילויות מגוונות ולהתרענן מהחום באמצעות מגלשות מים מתנפחות. מתי שוב פעם?

ביום חמישי, 5.7.2018, הגיעו 410 ילדי קייטנת סוסיא, בכיתות א'-ד', להפנינג מושקע – יום ירוק חווייתי – שהתקיים במרכז השדה יתיר.מדריכי קק"ל קיבלו את פני הילדים הנרגשים ומלאי האנרגיה.

הם תיארו להם את התוכנית לאותו יום, חילקו אותם לקבוצות וניתבו כל קבוצה לתחנת ההפעלה, לפי לו"ז שנקבע מראש.אז מה עשו ילדי הקייטנה הצעירים? כל שכבת גיל נהנתה מחמש תחנות הפעלה חווייתיות, מהנות ומעשירות: תחנה של פינת יצירה בפסיפס וחול צבעוני, תחנה של הכנת פיתות על סאג', תחנה של פעילות ODT, תחנה של מפת ארץ ישראל ותצפית ותחנה של שני מתנפחי מים ענקיים, שבה זכו הילדים להתרעננות משמחת.וכיצד הם סיכמו את החוויה? איתן, תלמיד כיתה ג', סיפר: "היה אחלה.

יום ממש סבבה. אני הכי נהניתי מהמתנפחים. אבל הכול היה כיף". טל, תלמידת כיתה ד', הוסיפה: "היה יום ממש כיפי ומעניין. נהניתי מהכול. הכול היה לי חדש והמקום מאוד יפה ומפותח".

היום החוויתי והמהנה התקיים הודות לשיתוף הפעולה המוצלח בין מעוף הר חברון ומרכז השדה יתיר של קק"ל. חגי בכר, מנהל הקייטנה, סיכם את היום ואמר: "מדריכי קק"ל היו מדהימים. קיבלו את הילדים במאור פנים, שמחה ורצון להעניק לילדים. הפעילויות היו מדהימות וכל תחנה הייתה כיפית מאוד לילדים. יישר כוח".רעות, מדריכה של כיתה ב', סיפרה: "הילדים ממש נהנו והיה להם כיף. גם אני מאוד נהניתי והיום הזה תרם לי רבות כמדריכה".

פעילות מהנה בפינת יצירה מוצלת ונעימה. צילום: לינור שאוליאן
פעילות מהנה בפינת יצירה מוצלת ונעימה. צילום: לינור שאוליאן