חידון קהוט לסוכות

אתם מוזמנים לשחק – עם חברים, משפחה או כל קבוצה שתבחרו – בחידון קהוט מיוחד לסוכות. החידון מאפשר משחק בקבוצות גדולות של משתתפים, ומתאים להעשרת ההדרכה והפעילות בנושא סוכות והסתיו – שמות החג, ארבעת המינים, מנהגים ופרחי העונה
ברוכים הבאים לחידון קהוט בנושא סוכות. אנחנו מזמינים אתכם לשחק יחד, כל הכיתה או כל הקבוצה, ולבדוק מה אתם יודעים על חג הסוכות, על ארבעת המינים, על מנהגי החג, על פרחי העונה ואיך הם יודעים שבא הסתיו...?

יודעים איך לשחק ורוצים להתחיל? היכנסו והתחילו לשחק בחידון  קהוט של קק"ל בנושא סוכות.

וקבלו גם את דף התשובות לחידון»


זקוקים למידע נוסף והסברים? הישארו איתנו...

איך משחקים?

השתתפות כלל השחקנים בחידון לא דורשת הרשמה, אלא רק גלישה דרך המכשיר הנייד (סמארטפון וטאבלט), הקלדת קוד החידון (PIN) והקלדת שם/כינוי לזיהוי (חשוב שהשם יהיה הולם!)

כדי להפעיל את החידון יש להשתמש במחשב או מקרן להצגת הפעילות. כל אחד מהמשתתפים בוחר במכשיר הנייד שלו את התשובה הנכונה, המוצגת על ידי צורות וצבעים שונים.

לאחר המענה, או בתום הזמן, מתקבל הניקוד בהתאם לתשובות של כל אחד מהמשתתפים. אחד הדברים היפים במשחק הוא שבעת המשחק כל המשתתפים רואים את כל השחקנים שמחוברים באותו זמן וכמה מהם ענו נכונה על השאלה.

שימו לב! בחידון משולבים שירים וסרטונים קצרים, שמגוונים ומעשירים את הידע של המשתתפים. אם כלל המשתתפים עונים לשאלה לפני סיום הסרטון, הסרטון ייעצר. לפני המעבר למסך הבא אפשר ללחוץ על כפתור Show media ולהמשיך את הצפייה בסרט. לחיצה על X בפינה העליונה של הסרטון בסיומו, תסגור את הסרטון ותחזיר אתכם למקום שבו הייתם בחידון הקהוט.

אתם מוזמנים להעביר את החידון הלאה ולשתף אנשים נוספים.
נשמח לקבל מכם משוב על החידון בדוא"ל: greenwin@kkl.org.il