לרגל חגי תשרי – עובדי קק"ל יחלקו סלי מזון למשפחות קשות יום

עובדי קק"ל אורזים את סלי המזון לפני חלוקתם. צילום: יוסי איפרגן, ארכיון הצילומים של קק״ל
07 ספטמבר 2023
גם בשנת תשפ"ד יחלקו עובדי קק"ל סלי מזון למשפחות קשות יום במטרה למלא את שולחן החג שלהן. מיזם חלוקת המזון מוקדש השנה לזכרו של פרוספר קדוש ז"ל, שהיה עובד קק"ל
משפחות נזקקות מכל חלקי הארץ ייהנו גם השנה מסלי מזון, במסגרת פרויקט שהוא פרי שיתוף פעולה של ארגון העובדים של קק"ל וחקלאי ישראל.
 
רגע לפני ראש השנה וחגי תשרי, התכנסו עובדי קק"ל והחקלאים להפקת הפרויקט המיוחד, שבמסגרתו ייארזו וייתרמו מאות סלי מזון. המתנדבים ידאגו לשלוח את הסלים לכל חלקי הארץ ולמלא את שולחן החג של המשפחות הנזקקות ביבול טרי של פירות, ירקות ומוצרים יבשים.
למען המשפחות הנזקקות. צילום: יוסי איפרגן, ארכיון הצילומים של קק״ל

לזכרו של פרוספר קדוש – שהקדיש את חייו למתן לנזקקים

את מיזם חלוקת סלי המזון בחרה קק"ל להקדיש לזכרו של פרוספר קדוש (ז"ל), שהיה רכז הקשר של קק"ל עם הרשויות המקומיות בדרום, והקדיש את חייו למתן לנזקקים. פרוספר נפטר לפני כשנה לאחר מאבק ממושך במחלת הסרטן.

ישראל גולדשטיין, יו"ר ארגון העובדים של קק"ל, מספר: "בראש השנה לפני שנה בדיוק, כאשר הוא בימיו האחרונים, עוד פנה פרוספר לחקלאים על מנת להשיג תרומות עבור המשפחות הנזקקות. הוא האמין בפרויקט הזה בכל ליבו, ובכל שנה היה ממוביליו.

"פרוספר ז"ל נענה תמיד בחיוב לקריאה לעזרה, וכארגון עובדים שחרט על דגלו לתרום ככל האפשר, אנו גאים להנציח את מפעל חייו ולעשות טוב לסביבה הקרובה והרחוקה שלנו".