מכתב של מלאכים

מכתב שהונח על קבר אחד מחללי קריית מלאכי. צילום: רביד טיירו
מכתב שהונח על קבר אחד מחללי קריית מלאכי. צילום: רביד טיירו
16 מאי 2023

בפעילות מיוחדת ליום הזיכרון במסגרת בית קק"ל למצוינות בקריית מלאכי נחשפו החניכים לסיפורי הגבורה של חללים תושבי העיר. בסיום כתבו מכתב למשפחות הנופלים והניחו אותו יחד עם פרח על קברי החללים

במסגרת פעילות לכבוד יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה תחת הכותרת "הגיבורים שלנו", ערכו חניכי בית קק"ל למצוינות בקרית מלאכי פעילות מיוחדת ומרגשת במיוחד. בהדרכת הצוות במקום, נחשפו החניכים לסיפורי הגבורה של חללים תושבי העיר, ובסוף הפעילות התיישבו לכתוב מכתב למשפחות הנופלים. המכתבים המרגשים הונחו יחד עם פרח על קברי החללים.

אחת החניכות שלקחה חלק בפעילות סיפרה בהתרגשות כי בזכות הסדנה הגיעה מוכנה יותר ליום הזיכרון. עוד אמרה: "הסדנה העבירה חוויה משמעותית ומרגשת שחשפה בפניי את סיפוריהם של תושבי המקום שהקריבו את חייהם למעננו ונתנה לי את הזכות לכתוב למשפחות היקרות".

מנהל בית קק"ל למצוינות בקרית מלאכירועי מרסיאנו: "בימים אלו, חשוב להעביר לדור העתיד את החשיבות בזיכרון החללים שבזכותם יש לנו את המדינה. החניכים בבית קק"ל בקרית מלאכי עברו סדנה מיוחדת ומרגשת במיוחד. אין ספק כי הסדנא וההגעה לבית העלמין יחד עם המכתבים המרגשים העצימה את חווית הזיכרון עבור הנערים והנערות".
חניכת בית קקל למצוינות בקריית מלאכי מניחה מכתב על קבר חלל. צילום: רביד טיירו
חניכת בית קק"ל למצוינות בקריית מלאכי מניחה מכתב על קבר חלל. צילום: רביד טיירו