אודות המרכז

צילום: טי.אס.אר, ארכיון הצילומים של קק"ל
מרכז שדה ויער נס הרים של קק"ל שוכן בלב יער ירוק המשתרע על כ-143 דונם. המתחם מאובטח, שמור ומגודר ונמצא בסמוך ליישוב נס הרים, במרחק נסיעה קצרה מירושלים
הסביבה הירוקה והפורחת והשקט והשלווה שמשרה היער הופכים את מרכז השדה נס הרים לפינת חמד עם אופי משלה – מקום של אווירה אחרת, שמזמין אתכם "לצאת מהקופסה" ולהתרחק מרעשי העיר לסביבה שונה, אחרת ומיוחדת.

המרכז מעניק לשוהים בו סיורים, תכניות חינוכיות והפעלות, המדגישים בסגנון חווייתי ומהנה ערכים של לאום, טבע, סביבה ומורשת, ומשמש כבסיס יציאה מעולה לסיורים בסביבה ולהיכרות עם האזור.

במתחם ישנם מתחמים ציבוריים ומתחמי חינוך, המעניקים הזדמנות להתכנסות נוחה ומוצלת בין עצי היער. כמו כן, אפשר לשהות בבקתות עץ או להקים אוהל ללינת לילה ב"שטחי הגיחה" ולבלות את הלילה בלינת שטח ופעילות מחנאית.

במתחם קיים מרכז השתלמויות חדיש ומרווח, המתאים להתכנסות של עובדים, קבוצות, ועדי עובדים וקבוצות אחרות המבקשות לערוך כנסים וסדנאות בסביבה שקטה ומבודדת בלב היער. בנוסף לכך, לרשות השוהים במרכז השדה עומדים בית כנסת עם ספר תורה, אינטרנט אלחוטי, מטבחי שדה וחדר אוכל מרווח, ממוזג וכשר, שבו אפשר להזמין ארוחות בתיאום מראש.
 
במרכז השדה והיער נס הרים מדשאות ומרחבים ציבוריים רבים, פינות ישיבה, מתחם חינוכי שבו משחקי חשיבה, מתחמי ספורט, חממה, שביל חושים ועוד. 
 
שימו לב: במרכז אין מרחב מוגן.

יצירת קשר

אזור טלפון דואר אלקטרוני
להזמנות ולתיאום אירוח, אנו פנו אל נציגינו לפי המרחב שבו נמצא המוסד החינוכי שלכם:
מדור חינוך מרחב צפון, שושי ראובני-לוי 04-8470367 shoshir@kkl.org.il
מדור חינוך מרחב מרכז, אליה מזרחי eliyam@kkl.org.il
מדור חינוך מרחב דרום, אורטל ביטון 08-9986119 ortalbi@kkl.org.il
מחלקת חו"ל, מלכה ברקאי 02-6583530 malcab@kkl.org.il
ליצירת קשר עם מרכז השדה ולאירוח פרטי:
מרכז שדה ויער נס הרים, מרכזייה 02-5330350 oshratb@kkl.org.il
לתיאום ימי עיון והשתלמויות ‎02-6334096‏ yehiamg@kkl.org.il
לאירוח קבוצות פרטיות ומשפחות ‎02-6360196‏ oshratb@kkl.org.il