קהוט שינויי האקלים – בעברית ובערבית

כולם מדברים על שינויי אקלים אבל מה באמת אנחנו יודעים? בכמה מעלות מתחמם הכדור? מה גורם להתחממות? למה זה צריך להטריד אותנו והאם יש לזה פתרון? חידון הקהוט שלפניכם מאפשר לגלות את התשובות במשחק משותף תוך הפעלה של הקבוצה.

ברוכים הבאים לחידון קהוט שינויי אקלים בעברית ובערבית!

אנחנו מזמינים אתכם לשחק יחד, כל הכיתה או כל הקבוצה, ולבדוק את הידע שלכם בנושאים הקשורים בהתחממות כדור הארץ, גזי חממה, אנרגיה ירוקה ועוד.

מהו אפקט החממה, מהי הסיבה להתחממות כדור הארץ, כיצד מסייעים העצים להפחית את ההתחממות הגלובלית ואיך אנחנו יכולים לצמצם את השימוש בדלקים מזהמים? עונים, מתחרים וגם לומדים דברים חדשים.

קהוט שינויי אקלים

יודעים איך לשחק ורוצים להתחיל? היכנסו והתחילו לשחק:

מה זה חידון Kahoot?

קהוט הוא כלי שבעזרתו אפשר להפעיל קבוצות של משתתפים (תלמידים, מודרכים, חברים, בני משפחה ועוד), בשאלות סגורות שבהן יש לבחור את התשובה הנכונה או התשובות הנכונות.

המדריך או המפעיל צריך להרשם למערכת קהוט, לבחור שם משתמש וסיסמה, להקרין את החידון ולהפעיל את הקבוצה. יתר המשתתפים לא צריכים להירשם באתר. הם מתחברים למשחק על ידי הקלדת קוד משחק (PIN) שהם מקבלים מהמחשב המקרין את החידון.

על המפעיל כאמור להיות רשום במערכת קהוט. פתיחת User במערכת היא פעולה קלה, בטוחה ומהירה:
היכנסו לקישור: https://create.kahoot.it/register בחרו באופציית ההרשמה למורה, והירשמו.
 

איך משחקים?

השתתפות כלל השחקנים בחידון לא דורשת הרשמה, אלא רק גלישה דרך המכשיר הנייד (סמארטפון וטאבלט), הקלדת קוד החידון (PIN) והקלדת שם/כינוי לזיהוי (* חשוב מאוד שהשם יהיה הולם!).

כדי להפעיל את החידון יש להשתמש במחשב או מקרן להצגת הפעילות. על השחקן (התלמיד) לבחור במכשירו את התשובה הנכונה, אשר מוצגת על ידי צבעים וצורות.

לאחר המענה, או בתום הזמן, מתקבל הניקוד בהתאם לתשובות של כל אחד מהמשתתפים. אחד הדברים היפים במשחק הוא שבעת המשחק כל המשתתפים רואים את כל השחקנים שמחוברים באותו זמן וכמה מהם ענו נכונה על השאלה.

מאחלים לכם הצלחה והנאה!