חידון קהוט לט"ו בשבט


קהוט הוא כלי שבעזרתו אפשר להפעיל קבוצות גדולות של משתתפים בחידונים או סקרים המבוססים על שאלות סגורות. לפניכם חידון שהוכן לט"ו בשבט ומתאים למשחק משותף של הכיתה או הקבוצה

ט"ו בשבט. צילום: מיכאל חורי, ארכיון הצילומים של קק"ל

מה אתם יודעים על ט"ו בשבט?
צילום: מיכאל חורי, ארכיון הצילומים של קק"ל

ברוכים הבאים לחידון קהוט לט"ו בשבט!

אנחנו מזמינים אתכם לשחק יחד, כל הכיתה או כל הקבוצה, ולבדוק את הידע שלכם בנושאים הקשורים בעצים, יער ואיכות סביבה.

יודעים איך לשחק ורוצים להתחיל?
היכנסו והתחילו לשחק:
חידון ט"ו בשבט של קק"ל במערכת קהוט»
דף התשובות לחידון»

 

זקוקים למידע נוסף והסברים? הישארו איתנו...

מה זה חידון Kahoot?
קהוט הוא כלי שבעזרתו אפשר להפעיל קבוצות גדולות של משתתפים (תלמידים, מודרכים, חברים, או כל קבוצת אנשים). ההפעלות הן חידונים או סקרים המבוססים על שאלות סגורות (עם בחירה בין 4-2 תשובות).

על המשתתפים להתחבר למשחק על ידי הקלדת קוד המשחק (PIN) שניתן להם דרך המחשב שמארח או מקרין את החידון. כל משתתף עונה על השאלות באופן אישי, במכשיר הנייד שלו, אחרי שהקליד את הקוד ואת הכינוי שלו.

המדריך או המפעיל צריך להרשם למערכת קהוט, לבחור שם משתמש וסיסמה, להקרין את החידון ולהפעיל את הקבוצה. יתר המשתתפים לא צריכים להירשם באתר. הם מתחברים למשחק על ידי הקלדת קוד משחק (PIN) שהם מקבלים מהמחשב המקרין את החידון.

על המפעיל כאמור להיות רשום במערכת קהוט. פתיחת User במערכת היא פעולה קלה, בטוחה ומהירה: היכנסו לקישור: https://create.kahoot.it/register בחרו באופציית ההרשמה למורה, והירשמו.

איך משחקים?
השתתפות כלל השחקנים בחידון לא דורשת הרשמה, אלא רק גלישה דרך המכשיר הנייד (סמארטפון וטאבלט), הקלדת קוד החידון (PIN) והקלדת שם/כינוי לזיהוי (* חשוב מאוד שהשם יהיה הולם!).

כדי להפעיל את החידון יש להשתמש במחשב או מקרן להצגת הפעילות. על השחקן (התלמיד) לבחור במכשירו את התשובה הנכונה, אשר מוצגת על ידי צבעים וצורות.

לאחר המענה, או בתום הזמן, מתקבל הניקוד בהתאם לתשובות של כל אחד מהמשתתפים. אחד הדברים היפים במשחק הוא שבעת המשחק כל המשתתפים רואים את כל השחקנים שמחוברים באותו זמן וכמה מהם ענו נכונה על השאלה.

התחילו לשחק:

 

מאחלים לכם הצלחה והנאה!