קק״ל מודה לכבאים, למתנדבים ולתושבים שלחמו נגד טרור העפיפונים


יום שלישי, ספטמבר 04, 2018 13:00

טקס ההוקרה התקיים במשרדי מרחב דרום של קק"ל במשתלת גילת בהשתתפות עשרות לוחמי אש, תושבי עוטף עזה ועובדי קק"ל

טקס ההוקרה אורגן על-ידי קק"ל לאחר ארבעה חודשי לחימה יום-יומית בשריפות,  במטרה להודות ולהוקיר את מי שלחמו בחודשים האחרונים נגד ההצתות שנגרמו בעקבות טרור העפיפונים ביערות עוטף עזה. בין המשתתפים היו יו"ר קק"ל דניאל עטר, נציב כבאות והצלה  דדי שמחי וראשי רשויות העוטף.

יו"ר קק"ל דניאל עטר מעניק אות הוקרה לאחד ממשתתפי המלחמה בשריפות שנגרמו ביערות עוטף עזה בתקופת טרור העפיפונים.  צילום: דוברות קק"ל
יו"ר קק"ל דניאל עטר מעניק אות הוקרה לאחד ממשתתפי המלחמה בשריפות. 
צילום: איציק לוגסי, קק"ל


במהלך הטקס חילקו נציב כבאות והצלה דדי שמחי יחד עם יו"ר קק"ל, דניאל עטר, תעודות הוקרה לכל מי שלקח חלק בפעילות במהלך התקופה. בנוסף הוקרן סרט שהופק על ידי קק"ל בשם "האנשים הטובים של הארץ" המציג את פעילות הכבאים בחודשים האחרונים ואת נזקי השריפות ליערות קק"ל בעוטף.

יו"ר קק"ל דניאל עטר בירך את הנוכחים בדברים הבאים: "התכנסנו היום לומר תודה ללוחמי האש של קק"ל וכוחות כיבוי והצלה שהוכיחו כי שיתוף הפעולה בינינו הוא משמעותי והכרחי. אנו בקק"ל קבענו שנפעל בכל צורה ודרך כדי לעמוד במטרה שהצבנו לעצמנו – מיליון תושבים חדשים בנגב ובגליל. כדי לעשות זאת אנו צריכים לספק סביבת מגורים ירוקה ולכן גם מערך הכיבוי של קק"ל פועל מתוך שמירה על היערות למען התושבים.

לכל מי שהטיל ספק, עובדי קק"ל מוכיחים פעם אחר פעם כי חשיבות קק"ל כיום לא יורדת מחשיבותה בעבר, במיוחד בכל הקשור לשמירה על היערות ועל הריאות הירוקות של ארצנו. אני מאחל לכולנו שלא נזדקק יותר לאיכויות ולמקצועיות של עובדי קק"ל תחום זה. ולהם אאחל: המשיכו להביא גאווה גדולה לארגון".

צפו בסרטון:נציב כבאות והצלה דדי שמחי פנה גם הוא בדברים אל משתתפי האירוע ואמר כי "אני מודה לתושבי עוטף עזה על האומץ והעזרה, וכמובן שגם לשותפינו השונים בכיבוי השריפות. בארבעת החודשים האחרונים שיפרנו את היכולת שלנו לכבות שריפות בצורה מדהימה. הצלחנו לצמצם את זמן הכיבוי מממוצע של 15 דקות לממוצע של 7 דקות בלבד.

בעקבות שיתוף הפעולה המוצלח עם קק"ל השתפרנו גם אנחנו – לאחר שרכשתם את משאיות הכיבוי מדגם טטרה מצ'כיה, הוספנו גם אנחנו שמונה משאיות כיבוי חדשות למערך. כולי תקווה שלא נצטרך להתמודד שוב עם איום שכזה, אך במידה וכן, אין לי ספק שנצליח לעמוד באתגרים".

לוחמי האש של קק"ל עם תעודות הוקרה על פעילותם למען כיבוי השריפות ביערות בעוטף עזה בתקופת טרטר העפיפונים.  צילום: איציק לוגסי, קק"ל
לוחמי האש של קק"ל עם תעודות הוקרה על פעילותם למען כיבוי השריפות. 
צילום: איציק לוגסי, קק"ל

לכתבות נוספות בחדשות קק"ל »