מרגשים ומתרגשים בפורים

בנות שירות לאומי ממרכז שדה ויער שוני בפעילות פורים בגן צמיד באור עקיבא
בנות שירות לאומי ממרכז שדה ויער שוני בפעילות פורים בגן צמי"ד באור עקיבא

גם בפורים יצאה קק"ל לקהילה ביוזמות של נתינה: בנות השירות הלאומי במרכז שדה ויער שוני העבירו פעילות מרגשת בגני חינוך מיוחד באור עקיבא, וכ-2,000 משלוחי מנות חולקו לקשישים נזקקים.

בנות השירות הלאומי במרכז שדה ויער שוני יצאו לקראת פורים לפעילות מרגשת וחשובה בשני גני חינוך מיוחד (צמי"ד) באור עקיבא. הפעילות כללה איפור פנים, שירים וריקודים, הכנת רעשנים ומשרוקיות מחומרים ממוחזרים, הצגה והדרכה בנושא בעלי חיים מתחפשים (הסוואה) וחלוקת משלוחי מנות מתוקים.

משלוחי המנות נרכשו באדיבותה של נעמה רייסמן, אחת מבנות השירות של מרכז השדה בשוני, שזכתה בהגרלה בשובר של 500 ש"ח לחנות ממתקים והחליטה לתרום את כספי הזכייה לרכישת ממתקים שישמחו את הילדים המקסימים.

נעמה מספרת: "ברגע שנודע לי על הזכייה, היה לי ברור שאני הולכת לתרום את הכסף לאוכלוסיות הזקוקות לכך והפעילות בגנים של צמי"ד הייתה הזדמנות נהדרת עבורי לתת לאחרים ולסביבה. לשמחתי, נשאר עוד סכום של כסף לתרומה וצוות המרכז כבר חושב על הפעילויות הבאות, כך שבהחלט יש למה לצפות!"

רכזת ההדרכה במרכז שדה ויער שוני חן טסלר: "היה לנו חשוב לחגוג את חג פורים בדרך ערכית של נתינה לזולת. הגננות בגנים התרגשו מאוד מהיוזמה ופתחו בפנינו את הגן בשמחה. זכינו לרגעים מרגשים של אהבה ושמחה טהורה ואנו בטוחות שעוד נשוב לשם".

משלוח המנות המתוק שנרכש באדיבות נעמה רייסמן
משלוח המנות המתוק שנרכש באדיבות נעמה רייסמן

לתת בשמחה

ואילו ברחבי הארץ חילקה החטיבה לחינוך וקהילה, בשיתוף מתנדבים מתנועות וארגוני נוער, מכינות קדם-צבאיות, כפרי סטודנטים וארגוני מתנדבים, 2,000 משלוחי מנות לקשישים נזקקים ב-51 רשויות מקומיות שלוקחות חלק בתכנית "מעוף" של קק"ל, תכנית להעצמה של יישובי ושכונות פריפריה. רכישת משלוחי המנות התאפשרה בזכות תרומת קרן באובנט. התגובות מהשטח היו נרגשות ומשמחות.